System Oscar’s Grind

Oscar’s Grind jest strategia

Oscar’s Grind jest strategią, która opiera się na zwiększaniu stawki przy pozytywnych wynikach zakładu. W Niemczech system ten jest czasem określany jako Hoyle’a Press, natomiast we Francji można go czasem spotkać pod nazwą Progresji Pluscoup.

Wszystkie te określenia odnoszą się do tego samego sposobu gry, który oparty jest na koncepcji zakładów zewnętrznych o równych szansach – czerwone, czarne, wysokie, niskie, parzyste i nieparzyste (czytaj więcej o typach zakładów klikając tutaj).

Przypomina w tym najlepszy system gry w ruletkę, który polecamy do wypróbowania wszystkim graczom. Bardziej zaawansowani gracze mogą również stosować ten system do innych zakładów, takich jak gra na tuziny czy streets.

Można w nim postawić dowolną kwotę, pod warunkiem, że będzie ona zgodna z naszym budżetem i spełnia minimum stołu.

Podstawowa zasada systemu  Oscar’s Grind

Ideą, na której opiera się system Oscar’s Grind jest to, że większość graczy przechodzi przez ciąg kilku zwycięstw z rzędu i serie kilku przegranych z rzędu.

Takie serie są powszechne, w rezultacie czego można wykorzystać tendencję wygrywającą lub przegrywającą, aby zmaksymalizować wygraną i zminimalizować straty.

Innymi słowy podczas serii strat należy obstawiać nisko, a następnie wraz z nadejściem ciągu wygranych, zwiększać wysokość zakładu, tak aby wygrać jak najwięcej dopóki passa trwa.

Dana metoda zakładów pozwala na mniejsze straty w miarę upływu czasu, a także umożliwia powolne zwiększanie zakładu, w przeciwieństwie do niektórych innych metod, które, w momencie kiedy zaczynasz wygrywać, wymagają stawiania wysokich zakładów.

Zasady Oscar’s Grind

Oto podstawowe zasady metody Oscar’s Grind:

  • Jeśli wygrasz pierwszy zakład, wygrywasz jedną jednostkę i powtarzasz zakład.
  • Jeśli przegrasz zakład, zawsze stawiasz taką samą kwotę w następnej rundzie.
  • Jeśli wygrasz zakład, w następnej grze postaw o jedną jednostkę więcej niż wygrałeś. Wyjątkiem od tej zasady jest sytuacja, gdy potrzebujesz mniej aby wygrać jedną jednostkę zysku. W tym przypadku należy postawić tylko kwotę potrzebną do uzyskania profitu.
  • Kontynuuj zakłady aż uzyskasz jedną jednostkę zysku. Na tym możesz zakończyć grę lub zacząć od początku.

Spójrzmy na ilustrację systemu na tym przykładzie :
picture.jpg
Jak widać podczas ostatniej gry do osiągnięcia docelowego zysku +1 potrzebne było wygranie tylko 2 jednostek. Z tego powodu postawiono tylko 2 jednostki, zamiast 3.

Wady i zalety

zasada systemu Dla zrozumienia zalet i wad metody Oscar’s Grind, spójrzmy na dwa przykłady,  pierwszy pozytywny, a drugi negatywny.

W tym przykładzie było 19 wirowań koła. W tym czasie wygrałeś tylko sześć razy, a przegrałeś 13 razy. W końcowym rozrachunku odniosłeś zysk, mimo że straciłeś więcej razy niż wygrałeś.

To pokazuje, jak Oscar’s Grind pozwala przezwyciężyć nawet bardzo długie serie przegranych. W momencie, gdy zacząłeś wygrywać, byłeś w stanie szybko odrobić stracone pieniądze.

W tym przykładzie grałeś również 19 rund. Wygrałeś osiem razy, a przegrałeś 11 razy. Na koniec wciąż jesteś 8 jednostek na minusie. Używając innych systemów, jak metoda Labouchere, byłbyś w stanie ostatecznie odejść od stołu z zyskiem.

Powodem, dla którego system tutaj zawiódł, był zbyt duży rozstrzał wygranych. Wygrane nigdy nie ułożyły się w serię dobrej passy, dlatego nie udało się Tobie odzyskać straconych pieniędzy.

Jak wspomnieliśmy powyżej, metodę Oscar’s Grind można również zastosować w zakładach na tuziny. W tym scenariuszu masz możliwość postawienia na jeden lub dwa tuziny.

Zazwyczaj najlepiej jest obstawiać oba tuziny, aby zmaksymalizować swoje szanse na wygraną, ale jeśli nie trafisz na dobrą passę, możesz wtedy stracić więcej. W poniższym przykładzie, będziemy trzymać się dla uproszczenia jednego tuzina:

W tym pozytywnym scenariuszu grałeś 23 rundy i wygrałeś tylko 5 razy. Straciłeś dużo  więcej razy niż wygrałeś, a mimo to byłeś w stanie zyskać 2 jednostki. Przy tym, aby wygrać, nigdy nie musiałeś postawić więcej niż 4 jednostki.

Jak widać z  tych przykładów, Oscar’s Grind jest prostym systemem pozytywnej progresji, który działa dobrze, jeżeli masz tyle szczęścia, by trafić na ciąg dobrej passy.

Nawet jeśli trafisz na długą serię przegranych dzięki tej metodzie możesz powrócić do pozytywnego wyniku. Jeśli chcesz przekonać się, jak Oscar’s Grind działa w praktyce, wypróbuj go w kasynie internetowym.

Profil autora Oliver

O AUTORZE

Oliver
Założyciel strony

Ja uwielbia grać we wszystkie gry w kasynach internetowyc i przetestował wszystk strona.

NEVER MISS
A POST

Sign up with your email address to receive hot updates straight in your inbox.

Przewiń do góry