System Równej Stawki

 

System Równej Stawki

Wiele strategii gry w ruletkę jest bardzo skomplikowanych i wymaga od graczy śledzenia przebiegu gry na kartce. Dla poważnych graczy w ruletkę systemy te mogą być wymagające i satysfakcjonujące, nie są to jednak metody dla każdego.

Są osoby, które wolą grać w ruletkę dla zabawy, a przy tym chciałyby jak najbardziej zwiększyć swoje szanse na wygraną. Metoda równej stawki jest dobrym wyborem dla tych, którzy chcą cieszyć się grą w ruletkę i woleliby prostszą strategię.

Ważna wskazówka na początek

Przed rozpoczęciem gry w ruletkę za pomocą metody równej stawki ważne jest, aby pamiętać, że szanse na wygraną w ruletkę zależą od rodzaju koła właściwego dla ruletki, w którą gramy.

Europejskie koła ruletki mają tylko jedno zero, dają więc lepsze szanse w zewnętrznych zakładach równoszansowych.

Jeśli znajdziesz w kasynie ruletkę La Partage lub ruletkę francuską, będziesz miał jeszcze większe szanse, ponieważ te koła zapewniają najlepsze profity przy najniższej korzyści dla kasyna.

Wiele kasyn internetowych daje możliwość gry w ruletkę francuską metodą równej stawki.

Jak Stosować Metodę Równej Stawki

  • Wybierz swój początkowy zakład. W metodzie równej stawki, można zdecydować się na obstawianie dowolnych zakładów, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Metoda ta opiera się na konsekwencji, a nie na systemie progresywnym. W naszym przykładzie, załóżmy, że postawiłeś $ 10 na czarne.
  • Po pierwszym wirowaniu koła możesz zmienić swój zakład, jednak nigdy nie zmieniaj wysokości stawki. Możesz postawić ponownie na czarne albo zmienić zakład na obstawianie wysokich, tuzinów, pojedynczego numeru lub dowolnego innego zakładu, o ile stawiasz wciąż $ 10.

Zalety Metody Równej Stawki

Metoda równej stawki posiada pewne niepodważalne zalety, między innymi:

Możliwość kontrolowania ryzyka. Z tego względu, że w tym sposobie gry w ruletkę nigdy nie zwiększasz wysokości swojego zakładu, nie musisz śledzić numerów podczas gry, ani obawiać się, że dojdziesz do etapu, w którym będziesz zmuszony do postawienia dużej ilości pieniędzy.

Prostota. Możesz z powodzeniem stosować metodę równej stawki i wygrać duże kwoty nawet, jeśli jesteś początkujący.

Wady systemu równej stawki

Wadą systemu równej stawki jest dość ograniczona kwota zysku w porównaniu do niektórych innych systemów. Uzyskanie większej wygranej będzie prawdopodobnie wymagało dłuższego pozostania przy stole do gry.

Profil autora Oliver

O AUTORZE

Oliver
Założyciel strony

Ja uwielbia grać we wszystkie gry w kasynach internetowyc i przetestował wszystk strona.

NEVER MISS
A POST

Sign up with your email address to receive hot updates straight in your inbox.

Przewiń do góry