System Tier et Tout Roulette

wygrywania ruletkeChoć system Tier et Tout nie jest tak dobrze znany jak inne strategie wygrywania w ruletkę to może być bardzo skuteczny, jeśli jest właściwie wykorzystywany, a Ci, którzy go wypróbowali, często stwierdzają, że jest ich ulubionym systemem gry w ruletkę.

Podobnie jak w przypadku innych strategii wygrywania w ruletkę, Tier et Tout stosuje pozytywny system progresji, to znaczy, że używa się pieniędzy kasyna dla zwiększenia swoich zakładów, tak że efekty pojedynczej przegranej są dla gracza minimalne.

Grając systemem Tier et Tout, przy dobrej passie można bardzo szybko zgromadzić dużą wygraną.

Aby skutecznie korzystać z systemu można po trafieniu w taką passę odjąć swój oryginalny zakład i po prostu grać za pieniądze wygrane od kasyna.

Podobnie jak wszystkie strategie, Tier et Tout wymaga pewnej praktyki, którą można łatwo zdobyć grając w kasynie internetowym.

Oto, w jaki sposób korzystać z metody Tier et Tout:

jaki sposób korzystać z metody Tier et Tout

 • Zacznij od takiej wysokości zakładu, która jest podzielna przez trzy. W naszym przykładzie będziemy używać dla uproszczenia 9 żetonów. Wszystkie zakłady w metodzie Tier et Tout będą stawiane na zakłady zewnętrzne o równych szansach: czerwone, czarne, wysokie, niskie, parzyste i nieparzyste.
 • Umieść jedną trzecią swoich żetonów na jednym z zewnętrznych zakładów. W naszym przykładzie oznacza to postawienie 3 żetonów.
 • Jeśli przegrasz, postaw pozostałe sześć żetonów na następną rundę. Załóżmy, że w tym przykładzie wygrałeś w drugiej rundzie, i masz teraz 12 żetonów.
 • Podziel swoją wygraną na trzy części, tak że będziesz miał trzy grupy czterech żetonów. Najpierw postaw pierwszy zestaw żetonów. Jeśli przegrasz, postaw drugi zestaw żetonów. Tak czy inaczej, jeśli wygrasz będziesz miał 16 żetonów.
 • Ponieważ 16 żetonów nie jest podzielna przez trzy, możesz odłożyć jeden z żetonów na bok. Pozostałe 15 żetonów możesz teraz podzielić na trzy części, aby uzyskać trzy grupy po pięć. Pierwsze pięć żetonów postaw na następną grę. Jeśli przegrasz, postaw kolejne 10 żetonów. Jeśli wygrasz w jednym z dwu losowań, będziesz mieć 20 żetonów.
 • Dodaj jeden dodatkowy żeton do 20 żetonów, aby otrzymać liczbę podzielną przez 3. Następnie podziel je ponownie na trzy części, otrzymując trzy grupy po siedem żetonów. Postaw pierwsze siedem żetonów w pierwszej grze, a jeśli przegrasz, postaw pozostałych 14 żetonów na drugą grę. Będziesz miał 28 żetonów jeżeli w jednej z gier wygrasz.
 • Aby liczba żetonów była podzielna przez trzy odłóż jeden z nich na bok, zatrzymując 27. Po podzieleniu 27 żetonów na trzy otrzymasz trzy grupy dziewięciu żetonów. Postaw dziewięć na pierwszym losowaniu, a następnie 18 na drugim, jeśli w pierwszej grze przegrasz. Jeśli którąś z gier wygra, masz 36 żetonów, plus jeden zapasowy.
 • Teraz możesz podzielić 36 żetonów na trzy części, co daje trzy grupy po 12 żetonów. Podobnie jak poprzednio, najpierw postaw 12 żetonów, a jeśli stracisz w pierwszej grze, postaw 24 żetony na drugą. Wygrana w którymkolwiek losowaniu daje ci 48 żetonów plus jeden odłożony wcześniej.
 • W tym momencie wygrałeś już dużo, możesz więc odłożyć część żetonów jako zysk. W tym przykładzie powiedzmy, że zdecydowałeś się wykupić trzy żetony, pozostawiając cztery odłożone na bok i 45 które można podzielić na trzy. Masz teraz 15 żetonów do postawienia na pierwszym losowaniu i 30 żetonów, aby postawić na drugim, jeśli stracisz w pierwszym. Jeśli wygrasz w którejkolwiek grze, będziesz miał 60 żetonów plus dodatkowe cztery.
 • Podobnie jak wcześniej, podziel 60 żetonów na trzy grupy po 20 żetonów każdy. Twój zakład na pierwszą grę będzie wynosił 20 żetonów, a na drugą w razie potrzeby 40, co daje łącznie 80 żetonów plus cztery odłożone, jeśli wygrasz.
 • Odłóż pięć dodatkowych żetonów dla uzyskania liczby 75 żetonów w grze oraz dziewięciu pozostawionych w kieszeni. Po podzieleniu 75 żetonów na trzy grupy po 25 postaw 25 na pierwszej grze i 50 na drugiej, jeśli zajdzie potrzeba. Wygrana w którymkolwiek losowaniu przyniesie Tobie w sumie 109 żetonów.

Jak widać zaczęliśmy grać z zaledwie dziewięcioma żetonami, a udało nam się zakończyć ze 109 żetonami. Znajdująca się poniżej tabela podsumowuje jak działa metoda Tier et Tout.

Należy pamiętać, że w dowolnym momencie dwie przegrane gry z rzędu niwelują wygraną. W takim przypadku można wraz z postępem gry obstawiać niżej, a więcej żetonów odkładać na bok.

Profil autora Oliver

O AUTORZE

Oliver
Założyciel strony

Ja uwielbia grać we wszystkie gry w kasynach internetowyc i przetestował wszystk strona.

NEVER MISS
A POST

Sign up with your email address to receive hot updates straight in your inbox.

Przewiń do góry